[ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\STALKER-SHOC\logs\xray_nazwaużytkownika.log

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [ZEW MONOLITU: Ukryte Ścieżki PL] dla stalker.pl

Postprzez jalkavaki w 16 Kwi 2011, 10:42

Jak znów grasz od początku to nie lepiej od razu w drugą część moda?
Współczuję piąty raz biegać po tej elektrowni :wink:
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: Wczoraj, 14:19
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Reklamy Google

Postprzez Krol1979 w 16 Kwi 2011, 13:39

jalkavaki napisał(a):Jak znów grasz od początku to nie lepiej od razu w drugą część moda?
Współczuję piąty raz biegać po tej elektrowni :wink:

a skad pobrać 2 cz.?
Krol1979
Stalker

Dołączenie: 06 Mar 2011, 21:55
Ostatnio był: Wczoraj, 18:57
Ostrzeżenia: 1
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 1

Postprzez jalkavaki w 16 Kwi 2011, 14:17

Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.

Za ten post jalkavaki otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Krol1979.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Postprzez Krol1979 w 16 Kwi 2011, 20:44

jalkavaki napisał(a):http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?f=49&t=13607

JESZCZE JAK BYŚ PODPOWIEDZIAŁ JAK ODPALA SIĘ TĄ GRE. POBRAŁEM ROZPAKOWAŁEM I NIE WIEM CO DALEJ ,BO NIGDY TAKIEGO CZEGOŚ NIE ROBIŁEM
Krol1979
Stalker

Postprzez vandr w 16 Kwi 2011, 21:01

viewtopic.php?f=49&t=625

tu masz wszystko opisane
Image
AUTUMNAL ALCOHOLICS KOMMANDO

vandr
Wygnany z Zony

Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 24 Sie 2014, 08:39
Ostrzeżenia: 3
Kozaki: 1180

Postprzez raptorix w 16 Kwi 2011, 21:57

Koledzy, a gdzie szukać wykrywacza zwierząt który podarował mi majkut? Bo ponoć ma być w nieukończonym budynku w rozbudówce, lecz nie mogę znaleźć tego budynku.

Kolejna sprawa to gdzie znaleźć pierwszy śmigłowiec na wysypisku który się rozbił żeby wykonać zadanie u hrabiego by przynieść mu dokumenty i broń?

Jakieś mapki do tej gry z jakimiś schowkami, miejscami to są może?

Z góry dzięki
raptorix
Kot

Dołączenie: 22 Sty 2011, 22:15
Ostatnio był: 04 Maj 2013, 11:04

Postprzez smok61 w 16 Kwi 2011, 22:15

Raptorix - bioradar jest w Dziczy w małej przybudówce, ale to wszystko było już tyle razy poruszane - poszukaj.
Drugie pytanie - poczytaj poradnik w pierwszym poście. Gdybyś jeszcze miał problemy, to na stalkerteam też jest poradnik do tego moda.
Image
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: Wczoraj, 20:38
Miejscowość: Michniów
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 34

Postprzez vandr w 16 Kwi 2011, 22:19

fakt, mapka albo dokładniejszy poradnik mógł by się przydać - mam teraz szukać schowka Wilka w Kordonie i pojęcia nie mam gdzie go znależć.
Image
AUTUMNAL ALCOHOLICS KOMMANDO

vandr
Wygnany z Zony

Dołączenie: 21 Lut 2011, 14:18
Ostatnio był: 24 Sie 2014, 08:39
Ostrzeżenia: 3
Kozaki: 1180

Postprzez raptorix w 16 Kwi 2011, 23:26

smok61 napisał(a):Raptorix - bioradar jest w Dziczy w małej przybudówce, ale to wszystko było już tyle razy poruszane - poszukaj.
Drugie pytanie - poczytaj poradnik w pierwszym poście. Gdybyś jeszcze miał problemy, to na stalkerteam też jest poradnik do tego moda.

No właśnie poradnik czytam jak mam jakiś problem lecz tego i tak nie mogę znaleźć wiec 2 pytanie nadal aktualne.
raptorix
Kot

Dołączenie: 22 Sty 2011, 22:15
Ostatnio był: 04 Maj 2013, 11:04

Postprzez jalkavaki w 17 Kwi 2011, 00:14

Raptorix, tego helikoptera to szukaj na terytorium Baru a nie na Wysypisku. Jak wychodzisz z zabudowań Baru w kierunku na Wysypisko to skręć wprawo, przeskocz płot, znajdź drogę i podążaj nią aż znajdziesz skrzynki z bronią i dokumentami.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Postprzez smok61 w 17 Kwi 2011, 06:51

Na temat 2 pytania w poradniku pisze tak:
PRZYNIEŚĆ DOKUMENTY I BROŃ Z MIEJSCA UPADKU PIERWSZEGO HELIKOPTERA

Wychodzimy przez posterunek w kierunku Wysypiska. Przeskakujemy ogrodzenie, dochodzimy do drogi i skręcamy w lewo. Dalej - zwykłe oczyszczanie terenu z mutantów. Znajdujemy kontenery z dokumentami i bronią i odnosimy zawartość Hrabiemu.

W poradniku na stalkerteam pisze tak:
Przynieś Grafowi dokumenty ...
Graf opowiada nam o strąconych helikopterach z bronią dla najemników. Wysyła nas do miejsca upadku pierwszego z nich po broń i dokumenty przewozowe. Będziemy musieli wyjść poza mapę. Graf w rozmowie podaje dość dokładnie jak to zrobić.
Udajemy się w kierunku przejścia na Wysypisko. Zaraz za posterunkiem skręcamy w prawo i przeskakujemy przez druciany płot na niedostępną normalnie stronę Baru. Kierujemy się prosto i trochę w lewo, aż zauważymy starą drogę w kierunku Jantaru. Idziemy drogą, aż natkniemy się na wielkie stado snorków. Nie jest tak strasznie, snorki kręcą się w kółko i spokojnie można je załatwić granatami, a niedobitki wystrzelać z daleka. Za snorkami zauważymy już rozrzucone skrzynki. Opróżniamy skrzynki i wracamy tą samą drogą do Baru.
Dołączone jest też zdjęcie przejścia.

Pytanie 1.
W poradniku na stalkerteam pisze tak:
O Bioradarze opowiada nam Lewsza gdy przyniesiemy mu Grozę i Kombinezon do zadania Odszukaj Lewszę. Pożyteczne to urządzenie można znaleźć w Dziczy w przybudówce do hali niedaleko niedokończonego budynku.
Dołączone jest też zdjęcie tego budynku.
Image
Awatar użytkownika
smok61
Tropiciel

Dołączenie: 19 Wrz 2009, 12:36
Ostatnio był: Wczoraj, 20:38
Miejscowość: Michniów
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 34

Postprzez Krol1979 w 17 Kwi 2011, 08:18

raptorix napisał(a):Koledzy, a gdzie szukać wykrywacza zwierząt który podarował mi majkut? Bo ponoć ma być w nieukończonym budynku w rozbudówce, lecz nie mogę znaleźć tego budynku.

Kolejna sprawa to gdzie znaleźć pierwszy śmigłowiec na wysypisku który się rozbił żeby wykonać zadanie u hrabiego by przynieść mu dokumenty i broń?

Jakieś mapki do tej gry z jakimiś schowkami, miejscami to są może?

Z góry dzięki

Wykrywacz od Mańkuta; musisz iść torami do końca,tory kończą się przy wielkim changarze,hali tam jest przybudówka gdzie leży wykrywacz.
1smigłowiec nie rozbił się na Wysypisku. Wychodzisz z baru tak jak byś szedł w stronę Wysypiska, z prawej strony jest płot biegają tam ślepe psy musisz przeskoczyć płot w miejscu gdzie jest wykopany rów na wzniesieniu potem cały czas prosto aż trafisz na Snorki możesz je zabić lub ominąć bokiem,dalej masz drogę na której leżą skrzynie.gdy już wszystko weżmiesz to pojawią sie jeszcze pijawki.Omiń je albo walcz z całą gromadą mutaków. Wracasz tak samo jak przyszedłeś. :E
Krol1979
Stalker

PoprzedniaNastępna

Powróć do Cień Czarnobyla

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość